Fantastic Odor Control Koku Giderimi
 
Uygulamalarımız
Katı Atık Depolama Alanı Koku Giderim Sistemi

Türkiye'de bulunan atık yakma tesisi yeni bir açık alan depolama tesisi yatırımı yaptı. Yapılan yeni depolama alanında çıkacak kötü kokunun çevrede bulunan yerleşim yerlerinde rahatsızlık vermemesi için sahanın tamamı Fantastic Ocor Control koku giderim sistemi ile çevrelenmiştir.

Kauçuk Fabrikası Koku Giderim Sistemi

Tayland'da müşterimiz kauçuk fabrikasından yayılan kokulardan dolayı koku giderim sistemi kurmak istediklerini söylediler.. Öncelikle fabrikanın ebatları göze alınarak fantastic koku giderim sistemimiz projelendirildi. Daha sonra kauçuk üzerinde en etkili ürünümüz belirlendi. Yapılan çalışmalar neticesinde fabrikadan dışarı artık hiç kötü koku çıkmadığı gözlemlendi.

Çöp Toplama Aracı Yıkama Tesisi Koku Giderim Sistemi

Ülkemiz belediyelerinden biri çöp toplama araçlarını yıkadıkları yerde oluşan kötü kokudan dolayı sürekli şikayet aldıklarını ve bu sorunu çözmek istediklerini bize anlattılar. Onlara Fantasic Odor Control sistemlerimiz önerildi.Uygulama resminde yandada görüldüğü gibi temizliğin yapıldığı sundurmanın her bölgesine hatlar döşendi. Özellikle sistemimiz sadece araç yıkama esnasında çalıştırılarak ortaya anlık çıkan kötü kokular nötralize edildi. Bu sayede işletme maliyetinin çok düşük kalması sağlandı.

Alkollü İçecek Fabrikası Atıksu Arıtma Tesisi Koku Giderimi

Ülkemizde bulunan bir alkollü içecek fabrikasının atıksu arıtma tesisinden yayılan kokular fabrika çevresinde ikamet eden ve bulunan insanların yoğun şikayetleri sebep oluyordu. Fabrikanın atıksu arıtma tesisin her bölgesi fantastic odor control sistemi ile donatılarak kötü kokuların nötralizasyonu sağlandı.Uygulamamız o kadar başarılı olduki şikayet alan firma artık teşekkür mesajları almaktadır.

Dere Yatağından Yayılan Kokuların Giderimi

Dere yatağı ile yanyana bulunan bir restoran işletmesi dereden yayılan kokular nedeniyle hem restoran bahçesini verimli bir şekilde kullanamıyor hemde restorana gelen müşterilerinden koku nedeniyle şikayet alıyorlardı. Kendilerine Fantastic Odor Control koku giderim sistemiz ile bu sıkıntılarından kurtulabileceklerini ilettik. Yapmış olduğumuz uygulama sonucunca yayılan kötü kokuları tamamen nötralize etmeyi başardık. Bunun sonucunda restoranın müşterilerinden gelen koku şikayeti tamamen ortadan kalktığı gibi artık rahatlık restoran bahçesi müşterilerin kullanıma sunulabildi.

Kemik Unu Fabrikası Koku Giderim Sistemi

Yerleşim yerlerine yakın bir bölgede faaliyet gösteren kemik unu fabrikasının gelen şikayetler ve yapılan denetimler sonucunda çevreye çok yüksek düzeyde kötü koku yaydığı tespit edilmiş ve ağır para cezasına çarptırılmıştır. Ayrıca sorunun kısa sürede çözülmemesi halinde fabrikanın tamamen kapatılacağı ve işletme lisansının iptal edileceği bildirilmiştir. Öncelikle koku kaynağınından almış olduğumuz numuneler ile laboratuarımızda koku kaynağını en iyi nötralize edici ürünler geliştirildi. Daha sonra fabrikaya Fantastic Odor Control koku giderim sistemi kurularak geliştirilen ürünler uygulanmaya başlandı. Uygulama başlar başlamaz şikayeter tamamen ortadan kalktı ve yapılan ölçümlerde kötü kokunun yönetmelikte belirlenen üst limitlerin altında kaldığı belirlendi.

Hasanpaşa Mahallesi Sarayardı Caddesi No : 100 / 7 Kadıköy İstanbul Turkey
Tel : +90 216 337 22 37 Fax : +90 212 337 33 88